Biblioteksstege England

Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets första hälft, England, mahogny, läderklädda steg, två trappsteget med förvaring, höjd ca 68 cm

Slitage och fläckar

448754

2017-03-20