Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLYSTER, förgylld metallstomme med stenpelare, behängd med prismor i kristall, fyra hållare för stearinljus, höjd ca 34 cm

Smärre slitage

448757

2017-03-19