Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG ARSENIUS (1855-1908), Hästekipage, signerad och daterad G. Arsenius -84, tuschteckning, 21x34 cm, monterad mot äldre passepartout
448764
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här