Georg Arsenius tuschteckning

Georg Arsenius tuschteckning
Georg Arsenius tuschteckning
Georg Arsenius tuschteckning
Georg Arsenius tuschteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG ARSENIUS (1855-1908), Hästekipage, signerad och daterad G. Arsenius -84, tuschteckning, 21x34 cm, monterad mot äldre passepartout

448764

2017-03-21