Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Taknockar, Stockholm, signerad Bochewska, akvarell på papper, ramat bakom glas, ca 57x76 cm
448767
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här