Klubbat för:
9 800 SEK
3 000 SEK
KÖRSTAV, samearbete, ben och masurbjörk, signerad IG (Ingvar Gustavsson Arvidsjaur), märkt och daterad A:B:K 1965, längd ca 98 cm
448777
2017-03-19