Körstav samearbete

Körstav samearbete
Körstav samearbete
Körstav samearbete
Körstav samearbete
Körstav samearbete
Körstav samearbete

Klubbat för:

9 800 SEK

3 000 SEK

KÖRSTAV, samearbete, ben och masurbjörk, signerad IG (Ingvar Gustavsson Arvidsjaur), märkt och daterad A:B:K 1965, längd ca 98 cm

448777

2017-03-19