Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädd "Stensöta", GP&J Baker, sitthöjd ca 52 cm
Smärre slitage. Ett framben med mindre spricka
448779
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här