Fåtöljer rokokostil

Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädd "Stensöta", GP&J Baker, sitthöjd ca 52 cm

Smärre slitage. Ett framben med mindre spricka

448779

2017-03-21