Glasmålningar 18/1900-tal

Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal
Glasmålningar 18/1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASMÅLNINGAR, 13 st, 1800/1900-tal, bl a mansfigur i rustning, figurscener, varierande storlek bl a ca 22x14 , 19x18, 25x19 cm

Enstaka skador, liggande i trälåda , delvis bemålade

448793

2017-03-19