Ernst Nordlind oljemålning

Ernst Nordlind oljemålning
Ernst Nordlind oljemålning
Ernst Nordlind oljemålning
Ernst Nordlind oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951), Kråkor, signerad E.N., och daterad -48, olja på pannå, ca 44 x 39 cm

448797

2017-03-21