Miniatyrdjur

Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur
Miniatyrdjur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DJUR, plast, "Britains Ltd", 1960-tal, bl.a. elefanter, giraff, noshörning, flodhäst, medföljer gör stängsel etc, största höjd ca 15,5 cm

Visst slitage

448805

2017-03-21