Carl Gösta Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GÖSTA FOUGSTEDT (1906-1975): Intriör med dockor, signerad G. FOUGSTEDT, olja på duk, ca 119x54 cm

448807

2017-03-19