Simon Gate vas

Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, vas, bruntonat glas med dekor av kvinnofigur druvor, oktagonal form, signerad Orrfors Gate, .1181.JL.A.I., höjf 26 cm

smärre nagg och gjutrand

448819

2017-03-21