Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, vas, bruntonat glas med dekor av kvinnofigur druvor, oktagonal form, signerad Orrfors Gate, .1181.JL.A.I., höjf 26 cm
smärre nagg och gjutrand
448819
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här