Dan Wolgers "51 objekt från 1997"

Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers
Dan Wolgers

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): 51 objekt från 1997, signerad och numrerad Dan Wolgers 13/50, Utställningskatalog och multipel, 22,5x18 cm

PROVENIENS: Lars Bohman Gallery, Stockholm

448825

2017-03-19