Karaffer med silverbeslag

Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARAFFER, 1 par, 1900-talets första hälft, med silverfattning, svenska imortstämplar, graverat glas, dekor av gästabusscen, höjd ca 24 cm

448838

2017-03-21