Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARAFF, med silverfattning, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft, glas i gult överfång, graverad dekor, genombruten dekor av figurscener, höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
448846
2017-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner