Teburk med silverfattning

Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning
Teburk med silverfattning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEBURK, med silverfattning, (silver 800) 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, klarglas graverad dekor, genombruten silverdekor med figurscen, höjd ca 15 cm

Locket med nagg

448856

2017-03-21