Pall i funkis

Pall i funkis
Pall i funkis
Pall i funkis
Pall i funkis
Pall i funkis
Pall i funkis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PALL, s.k. Z-pall, funkis 1930-tal, förkromat stålrör och sits Josef Franks "Manhattan" höjd ca 55 cm

senare klädsel, stålrör med slitage

448886

2017-03-21