Väggpendyl mässingsplåt
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄGGPENDYL, 1800-tal, mässingsplåt, dekor av ekorre och fåglar, urtavla med romerska siffror, höjd ca 44 cm, pendel, vev och lod medföljer, pendel etc visas på begäran (lagerplats VB15)
Zustandsbeschreibung
Lösa dekordelar, smärre skador
448914
2017-03-21