Väggpendyl mässingsplåt

Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt
Väggpendyl mässingsplåt

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VÄGGPENDYL, 1800-tal, mässingsplåt, dekor av ekorre och fåglar, urtavla med romerska siffror, höjd ca 44 cm, pendel, vev och lod medföljer, pendel etc visas på begäran (lagerplats VB15)

Zustandsbeschreibung

Lösa dekordelar, smärre skador

448914

2017-03-21