Guldsmedaktiebolaget bestickdelar Rosenholm
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, 23 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 20 bordsskedar, längd 18 cm, 2 smörknivar, längd 16, efterrättssked, längd 15 cm, total vikt exkl smörknivar med stålblad 817 g
Bruksslitage och smärrre repor
448926
2017-03-21