Guldsmedaktiebolaget bestickdelar Rosenholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, 23 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 20 bordsskedar, längd 18 cm, 2 smörknivar, längd 16, efterrättssked, längd 15 cm, total vikt exkl smörknivar med stålblad 817 g

Bruksslitage och smärrre repor

448926

2017-03-21