Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Nordiska kompaniet, 5 lådor, 1960/70-tal, vittlackerade med mässings besalg, höjd ca 80, 70x25 cm
Smärre slitage
448937
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här