Bonbonjär i silver

Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver
Bonbonjär i silver

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONBONJÄR, silver, 1900-tal, lockknopp i form av påfågel, ciselerad dekor, vikt ca 350 g

Lock med bucklor

448939

2017-03-22