Eva Englund skål Graal Orrefors
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EVA ENGLUND, skål, Graal, glas, Orrefors, dekor av blommor i blått och rosa mot klar fond, signerad Orrefors 9009330 Eva Englund Graal Gallery, diameter ca 25, höjd ca 21 cm
Bruksslitage
448942
2017-03-29