Eva Englund skål Graal Orrefors

Klubbat för:

9 200 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

EVA ENGLUND, skål, Graal, glas, Orrefors, dekor av blommor i blått och rosa mot klar fond, signerad Orrefors 9009330 Eva Englund Graal Gallery, diameter ca 25, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

448942

2017-03-29