Gino Scarpa blandteknik

Gino Scarpa blandteknik
Gino Scarpa blandteknik
Gino Scarpa blandteknik
Gino Scarpa blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GINO SCARPA, (Italien, född 1924): Komposition, signerad Scarpa, färglitografi med metallprägling, 79/90, ca 74x53 cm

448946

2017-03-21