Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HARALD SALLBERG (1895-1963): Notre Dame, signerad och daterad Harald Sallberg -31, torrnål, ca 42x27,5 cm

Kuntoraportti

448962

Päivämäärä:

2017-03-21