Harald Sallberg etsning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARALD SALLBERG (1895-1963): Notre Dame, signerad och daterad Harald Sallberg -31, torrnål, ca 42x27,5 cm
Kuntoraportti
448962
Päivämäärä:
2017-03-21