Figuriner ljusstake Hummel

Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel
Figuriner ljusstake Hummel

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 10 st, LJUSSTAKE, porslin, Hummel, Goebel, 1900-talets mitt, varierande storlekar, 8x15,5 cm

En med krackelyr

448992

2017-03-21