Orientmatta Isfahan figural
Closed
2017-03-21
448997
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm
Mindre slitage