Ikon Ryssland
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, 1900-talets början, Ryssland, risa i patinerad mässing med präglad dekor samt fasettslipade stenar av glas, höjd ca 27x20 cm, låda i ek medföljer
Slitage/dekorbortfall, medföljande låda med skador/lösa delar
449004
2017-03-21