Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1900-talets början, Ryssland, risa i patinerad mässing med präglad dekor samt fasettslipade stenar av glas, höjd ca 27x20 cm, låda i ek medföljer

Slitage/dekorbortfall, medföljande låda med skador/lösa delar

449004

2017-03-21