Sven lignell olja på duk
2017-03-21
449010
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIGNELL, figural komposition, signerad S. Lignell, olja på duk, 50x25 cm