Sven lignell olja på duk

Sven lignell olja på duk
Sven lignell olja på duk
Sven lignell olja på duk
Sven lignell olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIGNELL, figural komposition, signerad S. Lignell, olja på duk, 50x25 cm

449010

2017-03-21