Sven Lignell olja på duk

Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVEN LIGNELL, figural komposition, signerad S. Lignell, olja på duk, 34x30 cm

Zustandsbeschreibung

449011

2017-03-21