Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN LIGNELL, figural komposition, signerad S. Lignell, olja på duk, 34x30 cm
Zustandsbeschreibung
449011
2017-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner