Ljusstake Björn Wiinblad ryttare

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD, ljusstake, i form av ryttare, bemålad och glaserad terracotta, monogramsignerad och daterad L22, BW - 80 Danmark, ca 61x53 cm

449016

2017-03-21