Vägglyster Italien

Vägglyster Italien
Vägglyster Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYSTER, Passeri, Italien, förgylld metall, elektrifierad, höjd ca 80, bredd 140 cm

Visst slitage, ett löv limmat

449023

2017-03-21