Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLYSTER, Passeri, Italien, förgylld metall, elektrifierad, höjd ca 80, bredd 140 cm
Visst slitage, ett löv limmat
449023
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här