Ljusstake Björn Wiinblad
2017-03-21
449027
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN WIINBLAD, ljusstake, i form av kvinna, bemålad och glaserad terracotta, monogramsignerad och daterad L. 42, BW- 80, Danmark, höjd ca 42 cm