skålar Björn Wiinblad
2017-03-21
449035
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN WIINBLAD, skålar i form av damer, 1 par, signerad och daterad Björn Wiinblad 78 resp signerad Björn Wiinblad, höjd ca 28 resp 32 cm
Den högre skålens kupa med omfattande lagning