Collier odlade saltvattenspärlor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor ca 7,5-8,8 mm, 18 k guldlås, dekor med dito pärlor samt fasetterade vita stenar, längd 46 cm, etui

Låset saknar 3 stenar, flertalet pärlor med skador och slitage

449036

2017-03-23