Collier odlade saltvattenspärlor
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor ca 7,5-8,8 mm, 18 k guldlås, dekor med dito pärlor samt fasetterade vita stenar, längd 46 cm, etui
Låset saknar 3 stenar, flertalet pärlor med skador och slitage
449036
2017-03-23