Sideborad engelsk stil

Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil
Sideborad engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, lådor infällda i sargen, mässingsbeslag, höjd 75, 120x40 cm

Visst slitage

449042

2017-03-21