Björn Wiinblad fat
2017-03-21
449044
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN WIINBLAD, fat, dekor i underglasyr, i form av kvinna med fåglar, Signerad och daterad Björn Wiinblad -79, ca 41x39 cm