Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): Komposition, blandteknik på tryck, pappret uppklistrad på kartong, signerad Hillersberg, ca 44,5x69 cm
Oramad, ytskador, kantveck
449060
2017-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här