Sifon 1900-talets första hälft
2017-03-21
449077
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIFON, 1900-talets första hälft, England, vitmetall, klädd i metallnät, höjd ca 35 cm
Slitage