Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, beslag och fothylsor i mässing, skrivklaff med intarsia av feston, höjd 96, 80x52 cm, nyckel finns
Slitage
449089
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här