Sekretär i gustaviansk stil

Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, beslag och fothylsor i mässing, skrivklaff med intarsia av feston, höjd 96, 80x52 cm, nyckel finns

Slitage

449089

2017-03-22