Karl Johan skåp

Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp
Karl Johan skåp

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade i mahogny, höjd 146, 73x48 cm, nycklar finns,

sprickor, fanérbortfall, nyckelbussning sakna

449097

2017-03-22