Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade i mahogny, höjd 146, 73x48 cm, nycklar finns,
sprickor, fanérbortfall, nyckelbussning sakna
449097
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här