Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅLSKÅL, med lock, 1900-talets början, dekor i emaljfärger, 3 tillhörande glas, höjd ca 34 cm
Bålslev medföljer, locket med smärre invändiga nagg
449114
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här