Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
TORBJÖRN TESTAD (1945-2016), komposition, relief i koppar och järn, signerad och daterad Torbjörn Testad -1971, monterad på träram, ca 70,5x135 cm
449116
2017-03-21