Bruno Liljeford litografi

Bruno Liljeford litografi
Bruno Liljeford litografi
Bruno Liljeford litografi
Bruno Liljeford litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Örnar, färglitografi, signerad i trycket, ca 94x67 cm

fläckar

449132

2017-03-22