Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGEBORG LUNDIN, skål, Ariel, Orrefors 1950/60-tal, signerad Ariel 855 Orrefors, SKÅL, dekor av rutmönster i blått och klarglas, höjd ca 11, diameter ca 21 cm
Smärre slitage
449147
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här