Armband 18 k guld lavakaméer
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, skurna kaméer av lava i olika färger föreställande klassiska kvinnoprofiler, stämplad Stockholm 1930/40-tal, års- och mästarstämplar otydliga, längd 18,5 cm, total vikt ca 45,9 g
Kaméer med visst slitage
449159
2017-03-24