Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Geneve, armbandsur, stål, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, refnr. 138.0102, cal. 1030, läderarmband samt stålspänne (ej original), diameter 36 mm
Smärre slitage
449184
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här