Omega Geneve armbandsur i stål

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Geneve, armbandsur, stål, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, refnr. 138.0102, cal. 1030, läderarmband samt stålspänne (ej original), diameter 36 mm

Smärre slitage

449184

2017-03-24