Bordsur Kienzle

Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, Kienzle, 1940-tal, märkt på urtavlan och brickmärkt på baksidan, hölje i trä, nyckel finns, höjd ca 22, längd 32 cm.

Smärre slitage.

449223

2017-03-22