Akos Sollar oljemålning

Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AKOS SOLLAR (Ungern, född 1942): Landskapskomposition, olja på pannå, signerad Akos Sollar, 62x52 cm

449226

2017-03-22